Thalion Algo Pur

Thalion Algo Pur

Kvalitní péče o aknózní pleť v každém věku

Řada Thalion Algo Pur je určena pro problematickou a aknózní pleť. Mohlo by se tak zdát, že se jedná hlavně
o kosmetiku pro teenagery, ale není tomu tak. Hormonální akné trápí hlavně ženy v dospělém věku. Špatná pleť ovlivňuje naši psychickou stránku, sebevědomí a může nám způsobit i zbytečné komplexy. Proto bychom měli o problematickou pleť kvalitně pečovat, měli bychom používat kosmetiku s vysokým obsahem aktivních látek, nedráždivou, nekomedogenní a ideálně bez parfemace.                                                                                                     

Thalion je mořská kosmetika, která pochází z Bretaně, tedy z části Francie, která je od roku 1985 na seznamu UNESCO. V současné době vlastní firmu již třetí generace rodiny Prigent. Je to jedna z mála profesionálních kosmetik, která od vlády obdržela certifikát EPV, který dokládá dokonalost výjimečného francouzského know-how.  Značka „Entreprise du Patrimoine Vivant“ (EPV) je známkou uznání ze strany státu a byla vytvořena

s cílem odlišit zejména francouzské společnosti a špičkové průmyslové a řemeslné know-how. Kosmetika je vyrobena výhradně ve Francii s označením certifikátu ECOCERT.

Řada Thalion Algo Pur má unikátní složení Sebomarine complex, se silnými protizánětlivými účinky, které tiší projevy akné, zabraňují bakteriálním infekcím a regulují tvorbu mazotoku. Síla mořských řas v kombinaci se zeleným jílem stahuje póry a zmarňuje pokožku. Jedná se o tzv. bezpečnou kosmetiku. Až 94% složek je přírodního původu. Je v hodná pro péči od 12 let věku jak dívek, tak chlapců.

Správná kosmetická péče je pro klienta přizpůsobena na míru, což znamená výběr produktů dle typu stavu pleti klienta již od prvního kroku ošetření, výběru správného peelingu, přes sérum a závěrečnou péči.     

V KA Salonu mám pro vás připravené rituální ošetření, také s masáží rukou, v trvání cca 60 minut za 1490 Kč (pro studenty akční nabídka za 1290 Kč do 31. května 2024).

Stálá klientela, která chodí na kosmetické ošetření pravidelně každý měsíc, získá desáté ošetření Algo Pur  ZDARMA. 

A kde se vlastně bere akné? Akné dospělého věku, neboli hormonální akné, nejčastěji postihuje bradu, čelist a krk. Příčinou jsou nejčastěji hormonální změny – vysazení antikoncepce, těhotenství nebo menopauza. Na vině ale bývá také špatná životospráva, kouření a stres. Na péči o aknózní a mastnou pleť musíme klást velký důraz, protože špatná pleť ovlivní naši psychickou stránku, sebevědomí a může nám způsobit i zbytečné komplexy.

Vždy na první návštěvě v KA Salonu si nechávám větší prostor,  abych s vámi probrala jak se správně starat o pleť.

Samozdřejmostí je správná na míru sestavená domácí péče.

Veškeré informace u kosmetičky Katky.

Kontakt

Adresa provozovny

  • KA Salon
  • Družstevní ochoz 1307/30, 140 00, Praha 4
  • Mapa - Parkování ZDARMA
  • Otevírací doba: na objednání
  • Objednejte se

Kosmetika, vizážistika

Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.kasalon.cz · Vytvořila firma IT Partner

logo_paticka